Teplice v sobotu vyzvou Hallescher

Další přípravný zápas teplického týmu je tu, tentokrát zamíří svěřenci Jiřího Jarošíka do německé Grimmy, kde se bude hrát utkání proti Hallescheru FC ze třetí Bundesligy.

Utkání se bude hrát na "Stadion der Freundschaft" (Stadion přátelství) v Grimmě, který fanoušci najdou na Friedrich Oettler-Straße 5. Pro utkání bude otevřený pouze hlavní vchod stadionu, vstupné na zápas je 10 EUR (6 EUR zlevněné). Parkování je možné na náměstí Volkshausplatz.

Hallescher v loňském ročníku obsadil čtrnáctou příčku ve své soutěžit. Nejlepším střelcem týmu byl Michael Eberwein, který však po sezóně zamířil do béčka Borussie Dortmund. V týmu nezůstal ani druhý nejlepší střelec Elias Huth, který je už nyní v týmu Aue. Nejvíce nahrávek měl Niklas Kreuzer, bývalý dlouholetý hráč Dynama Dresden.