Poslední zápas podzimu odehrajeme v Českých Budějovicích

Teplický tým čeká v pátek už poslední utkání tohoto podzimu, od 18:00 nastoupí na hřišti Českých Budějovic. Ty jsou momentálně na patnáctém místě tabulky, ale při vyrovnanosti tabulky ztrací na páté Teplice pouhých šest bodů.

Žlutomodří chtějí v závěrečném zápasem podzimu připsat na své konto další body. "Hrozně důležité bylo, že jsme získali body proti Dukle, teď budeme chtít přidat další, aby jsme do zimní přípravy vstupovali v dobrém rozpoložení," říká Admir Ljevakovič.

Trenérům bude k dispozici také navrátilec Alen Melunovič, který si právě v Českých Budějovicích před více než pěti lety připsal první ligový start. "Na ten zápas vzpomínám moc rád, byl to krásný pocit obléknout teplický dres v ligovém střetnutí," vzpomíná vysoký útočník.

Utkání proti Českým Budějovicím se hraje v pátek od 18:00 na hřišti soupeře.