Na Stínadlech se uskutečnil dětský den

Na teplických Stínadlech se dnes uskutečnil dětský den pro mateřské školy a první stupeň základních škol, celkem do AGC Arény dorazily téměř tři stovky dětí, pro které byly připraveny různé soutěže a atrakce. Program dětského dne pro jednotlivé skupiny startoval u atrakcí Divadla v pytli Petra Stolaře, atrakce si pro děti připravili také studenti a studentky předškolní pedagogiky na SŠ AGC, poté následovala prohlídka stadionu a přesun na umělou trávu, kde byly různé fotbalové soutěže. Celý program pak končil ukázkou hasičského sboru AGC, kde si děti mohly doslova prolézt hasičský vůz a vyzkoušet shazování plechovek proudem z hadice.

Dětský den pořádá FK Teplice, ve spolupráci s AGC a střední školou AGC, každoročně. Letos se kvůli vhodnému termínu uskutečnil o několik dní později než je Den dětí, tedy 1. června. „Věříme, že si to u nás děti užily a už teď se těšíme až je tu u nás opět přivítáme příští rok,“ říká ředitel marketingu a komunikace FK Teplice Martin Kovařík.