Spouštíme nový design webových stránek

Krátce po startu nového ročníku FORTUNA:LIGY spouštíme rovněž nový design webových stránek, který připravila společnost Esports, se kterou klub dlouhodobě spolupracuje.

Nové webové stránky vychází kompletně z brand manuálu, který byl představen s novým logem, je na nich rovněž použito klubové písmo Eastman. „Fanoušci najdou na webu vše podstatné jako dosud, k malým změnám došlo pouze v hlavní nabídce, jde tedy především o redesign, aby web ladil s celkovou vizuální identitou a novým logem,“ říká ředitel marketingu Martin Kovařík.

Web funguje primárně v české verzi, ale je možné se překliknout rovněž na anglickou a německou verzi. Informace a zprávy o mládeži zůstávají i nadále na specializovaném webu mládeže, který klub představil na jaře.