Obrázek článku

Probíhá předprodej na utkání se Slavií - veškeré informace zde

Na přelomu září a října se na Stínadlech bude hrát další z očekávaných zápasů této sezóny. Do Teplic totiž přijede pražská Slavia a tyto zápasy vždy slibují napínavou podívanou. Utkání se hraje v neděli 1. října od 15:00 hod.. Před utkáním bude opět probíhat fanzóna na umělé trávě od 12:00 do 13:00.

Rozdělení vstupenek na tento duel bude probíhat podobně jako na zápas se Spartou s malou obměnou. V první etapě budou puštěny do prodeje pro domácí fanoušky sektory 1, 2, 13 a 14 na hlavní tribuně a dále sektory 16 až 29 na jižní a východní tribuně. Pro hosty bude vymezen klasický sektor hostů (sektory 37 až 39) a pro běžné hostující fanoušky sektory 35 a 36. Sektory 30 až 34 budou připraveny do prodeje pro druhou etapu a budou uvolňovány do prodeje podle zájmu o vstupenky z jedné či druhé strany.

Předprodej vstupenek už probíhá přes internetový systém Enigoo, případně ve všech sběrnách Sazky, kde poběží až do soboty 30. září. Předprodej probíhá do výše zmíněných sektorů. Fanoušci v hostujících v dresech, šálách a dalších fanouškovských předmětech SK Slavia Praha budou směřováni na východní tribunu vchodem E i v případě, že budou mít vstupenku do jiných domácích sektorů! Pro předprodej využijte prodejní kanál přes odkazy níže, dle toho, zda jste fanoušky FK Teplice nebo SK Slavia Praha.

Cena vstupenky je v předprodeji do soboty 30. září do 23:59 250 Kč, v den utkání na internetu i na pokladnách stadionu pak 300 Kč. Děti do 150 cm mají v obou případech vstup zdarma, ale je potřeba pro ně mít volnou dětskou vstupenku buď z pokladny nebo z internetového předprodeje. Vstupenku z předprodeje stačí mít v mobilním telefonu, není potřeba ji tisknout.

Předprodej jednorázových vstupenek probíhá přes tyto odkazy:
Domácí fanoušci!
Fanoušci SK Slavia Praha!

Stínadla TV