Chaloupek, Křišťan a Fila byli u výhry jednadvacítky

Česká jednadvacítky včera zahájila další cyklus přátelským zápasem se stejně starým týmem Slovenska. Na hřišti se objevili hned čtyři hráči Teplic, tři současní a jeden momentálně na hostování.

V českém týmu naskočili v základní sestavě Štěpán Chaloupek s Jakubem Křišťanem, v tom slovenském pak Roman Čerepkai. Do druhého poločasu nastoupil Daniel Fila. Český tým dokázal zvítězit 2:0 brankami Tkáče a Kabonga.Česko 21 - Slovensko 21 2:0 (0:0)

Branka: 47. Tkáč, 64. Kabongo. ŽK: Javorček. Rozhodčí: Musial - Mucha, Cieply (vš. Polsko).
Česko: Horníček – Vitík (46. Tkáč), Chaloupek (46. Endl), Vydra (46. Halinský) – Labík (46. Černák), Křišťan, Boháč (46. Kaštánek), Suchomel – Jurásek (46. Kabongo, 86. Karabec), Ambros (46. Vecheta), Sejk (46. Fila).
Slovensko: Surovčík (46. Hrdina) – Gomola, Bagin, Obert, Javorček (77. Šikula) – Nebyla (76. Szolgai), Rigo (66. Sauer M.), Gajdoš – Kaprálik (65. Marcelli), Čerepkai (77. Olejník), Sauer L.

Svůj zápas odehrála také česká dvacítka, která podlehli Rumunsku 0:2, 59 minut odehrál v utkání také Tadeáš Vachoušek.

Rumunsko 20 - Česko 20 2:0 (1:0)
Branky: 35. Radaslavescu, 66. Andrei. Rozhodčí: Calin – Birdes, Marin.
Rumunsko: Popa – Strata (91. Boțogan), Duțu, Rimovecz, Șuteu – Szilagyi, Ciuciulete (91. Pop), Radaslavescu (61. Andrei) – Musi (75. Bodișteanu), Trică (75. Cojocaru), Sfaiț (61. Mihai).
Česko: Hrubý – Hodouš (46. Fila), Kadlec, Kričfaluši (82. Spáčil), Kubr (69. Farka) – Jambor (69. Samek), Šín (46. Grygar) – Juliš, Slončík (59. Mašek), Šíp (69. Látal) – Vachoušek (59. Kramář).