Tepličtí mladíci reprezentovali

Dvojice teplických hráčů Jakub Křišťan a Tadeáš Vachoušek se během uplynulé reprezentační přestávky představila v dresu reprezentační jednadvacítky a dvacítky. Daniel Fila tentokrát v nominaci lvíčat chyběl kvůli rekonvalescenci po zranění z předchozího srazu, Štěpán Chaloupek se naopak od jednadvacítky odpojil hned v úvodu srazu kvůli lehčímu zranění.

Jednadvacítka nejprve v modelovém utkání vyzvala ligový Hradec Králové, který porazila 4:1, Jakub Křišťan odehrál kompletní porci devadesáti minut. Ve druhém zápase pak čekalo na tým Jana Suchopárka Slovensko a i v tomto duelu dokázal zvítězit, tentokrát poměrem 2:1, Jakub Křišťan do zápasu nastoupil v 64. minutě.

Poslední sraz v letošním roce za sebou má i česká dvacítka, tu čekal jen jeden duel proti sousednímu Polsku, ve kterém český tým nakonec prohrál 0:1. Tadeáš Vachoušek naskočil do utkání v 72. minutě.