Štěpán Chaloupek prodloužil smlouvu s FK Teplice!

Kometa dosavadního průběhu sezóny FORTUNA:LIGY Štěpán Chaloupek prodloužil smlouvu s FK Teplice. „Štěpán se vypracoval ve velmi důležitou součást základní sestavy našeho klubu, současně pravidelně nastupuje také v reprezentační jednadvacítce, proto jsme rádi, že jsme se domluvili na prodloužení kontraktu,“ říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Dvacetiletý střední obránce působí v Teplicích již od svých třinácti let a postupně prošel z žákovské kategorie, přes dorosty až do A mužstva. I přes svůj mladý věk už má odehrálo 44 utkání ve FORTUNA:LIZE a v sobotu zaznamenal také svou první ligovou branku do sítě Bohemians Praha 1905. Čtyři zápasy přidal také v MOL Cupu a reprezentačním týmu do jednadvaceti let.