V neděli na Vás opět čeká fanzóna!

Před nedělním utkáním se Sigmou Olomouc, které startuje v 15:00, bude opět připravená fanzóna tentokrát však od 13:30 na ochozu stadionu, i na tomto zápase bude probíhat kvalifikační souboj pod vedením trenérů přípravek o postup do poločasové soutěže přímo na hrací ploše.

Chybět nebudou dětské atrakce a malování na obličej, které obstarají studentky Střední školy AGC. Samozřejmostí je také rozšířený stánek s občerstvením, společnost Stalleys catering bude mít pro rodiče připravené kryté sezení s infrazářiči tepla a také gulášovou polévku na zahřátí. Pokračovat budeme rovněž v gamezóně, o kterou se starají naši ambasadoři z řad FK Teplice Esports.

Od 14:00 pak proběhne autogramiáda přímo ve fanzóně, po celou dobu budou hrát také známé vánoční písničky.

Už ve 13:00 se kromě pokladen otevře rovněž velký fanshop, kde najdete opět další novinky, například stolní i nástěnné kalendáře nebo třeba kobereček FK Teplice!