Tipsport liga: Chrudim - Teplice 2:1 (0:0)

Teplický tým dorazil ke druhému utkání zimní Tipsport ligy do Mladé Boleslavi proti Chrudimi opět se dvěma jedenáctkami, které trenér Zdenko Frťala protočil po poločase.

Žlutomodří vstoupili do zápasu dobře, jenže z obléhání chrudimského vápna nic nevytěžili a neujali se ani pokusy Beránka a Fily z 18. a 20. minuty. Těsně před poločasem poprvé zahrozila také Chrudim, ovšem nejprve skvěle zakročil Němeček a následně dorážející hráč trefil břevno.

Po změně stran čelila Chrudimi mladá stoperská dvojice Hora - Audinis a druholigový celek šel rychle do vedení, nejprve využil nedorozumění v obraně Kosek a hned vzápětí unikl sám na brankáře Jurčenko, který také skóroval. Na dramatičnosti přidal zápasu v 62. minutě Gning, který vybojoval penaltu. Tu proměnil Yasser a snížil. Jenže ze závěrečného tlaku už teplický tým nic nevytěžil, a prohrál tak 1:2.

Tipsport liga:
Chrudim - Teplice 2:1 (0:0)
Branky:
54. Kosek, 56. Jurčenko - 62. Yasser z pen.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Němeček - Beránek, Knapík, Kričfaluši, Labík - Bednár, Mareček, Jukl, Radosta - Fila, Čerepkai.
2. poločas: Mucha - Švanda, Hora, Audinis, Urbanec - Hronek, Trubač, Křišťan, Gning - Yasser, Vachoušek.