Tadeáš Vachoušek bude na jaře hostovat ve Vlašimi, Vindheim se vrací do Sparty

Mladý teplický útočník Tadeáš Vachoušek stráví jarní část sezóny na hostování ve Vlašimi. Dvacetiletý Vachoušek odehrál dosud za Teplice 35 ligových zápasů, vstřelil v nich čtyři branky a na další dvě dokázal nahrát.

V Teplicích je však momentálně velká konkurence v útočné řadě. „Měli jsme v tuto chvíli pět velmi kvalitních útočníků, proto jsme se rozhodli si pro jarní část ponechat čtveřici Fila, Gning, Yasser, Čerepkai a Táďovi prostřednictvím hostování ve Vlašimi umožnit pravidelnou zápasovou praxi, která je důležitá pro jeho další rozvoj,“ říká ředitel klubu Rudolf Řepka.

Vachoušek se k druholigovému týmu, z nějž opačným směrem během zimy zamířili do Teplic Albert Labík a Ondřej Kričfaluši, připojí v tomto týdnu. Absolvuje tak ve Vlašimi závěr přípravného období, protože FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA odstartuje o prvním březnovém víkendu.

V teplickém týmu nebude na jaře působit ani Andreas Vindheim, který se kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům vrací do pražské Sparty.