Mohamed Yasser bude i v další sezóně působit v Teplicích

Egyptský útočník Mohamed Yasser bude i v následující sezóně hostovat na teplických Stínadlech. FK Teplice se podařilo dohodnout prodloužení jeho hostování z egyptského Al Ahly o další rok.

Al Ahly je egyptský velkoklub, který skončil třetí na posledním mistrovství světa klubů a Yasser je jeho odchovancem. Z tohoto týmu zamířil na jaře 2022 hostovat do Teplic, kde nejprve nastupoval za B mužstvo. Od jara 2023 se pak postupně začal prosazovat také v ligovém týmu.

Dvadvacetiletý vysoký útočník má momentálně bilanci 25 startů, dvou branek a čtyřech asistencí ve FORTUNA:LIZE. Dva starty a dvě branky přidal také v MOL Cupu. „Mohamed Yasser se vypracoval v důležitou součást našeho týmu, proto jsme rádi, že se podařilo dotáhnout prodloužení jeho hostování,“ pochvaluje si sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Naopak na hostování z teplického týmu míří brankář Filip Mucha, který se dnes připojuje k týmu Prostějova, kde stráví jarní část sezóny.