Obrázek článku

B-tým míří na soustředění do Roudnice

Teplické béčko během tohoto týdne v rámci úvodu přípravy na nadcházející ročník třetí nejvyšší soutěže zamíří na soustředění v Roudnici na Labem.


Nově s týmem trénují, kromě již dříve oznámených testovaných hráčů, také další dva hráči ročníku 2005. ,,Prvním je Lukáš Váňa, který prošel mládeží Sparty, je schopen hrát na stoperu, nebo jako šestka,‘‘ představil jednoho z příchozích David Šourek. ,,Ze Slovenska pak přichází Daniel Danihel ze Spartaku Trnava. Ten je schopný hrát ve středu nebo na kraji obrany,‘‘ pokračoval trenér teplického béčka. I v další sezóně tak můžeme očekávat v zápasech B-týmu velmi mladou sestavu.

Hned na úvod dalšího ročníku ČFL změří teplická rezerva síly s Kladnem. ,,Jde sice o tým postupující z nižší soutěže, ale pod vedením trenéra Zdeňka Haška se jedná o velmi kvalitního soupeře,‘‘ varuje kouč B-týmu David Šourek.

Realizační tým při losu vyhlížel i utkání s Ústím nad Labem, kde se kolonie hráčů s teplickou minulostí rozšířila o Tomáše Grigara a Ladislava Kodada. V krajském městě se derby odehraje na konci září. "Na tenhle zápas se samozřejmě moc těšíme," uzavírá Šourek.

Stínadla TV