Tomáš Grigar: Jablonec je silným soupeřem

Brankář Tomáš Grigar věří, že se teplickému týmu podaří na hřišti silného Jablonce vydolovat body. Utkání se hraje již zítra od 17:00, rozhodovat ho bude trojice Franěk - Mencl, Kubr.

Jak jde příprava na sobotní zápas v Jablonci?

"Je to lepší než po Domažlicích, ale hrajeme v Jablonci, který je hodně silným soupeřem. Budeme se tam snažit urvat nějaké body."

Jablonec je hodně silným soupeřem...

"Je to silný soupeř, mají velké ambice. Každopádně my ale potřebujeme venku udělat něco víc než v předchozích zápasech, snad se to povede nyní."

Čím to, že venku se vám nedaří tak jako doma?

"Pro nás je domácí hřiště velkou výhodou. Dalším aspektem je to, že venku neproměňujeme šance jako doma a vypracujeme si jich méně."

Pomohl by vám první gól?

"Pomohlo by to určitě, ale je to v každém zápase těžké. Uvidíme teď v Jablonci, jak to dopadne."

Vraťme se ještě k zápasu s Bohemians, jak moc mrzí, že se nepovedla vychytaná nula?

"Důležité bylo vítězství, samozřejmě nula mrzí, ale stalo se, s tím se nedá nic dělat."