Tepličtí jedou do Jablonce

Teplický tým čeká v sobotu další ligové kolo, tentokrát nastoupí od 17:00 na půdě třetího celku tabulky z Jablonce.

Sobotní soupeř před touto sezónou mohutně posílil kádr a patří tak k aspirantům na pohárové příčky. "Kádr se výrazně obměnil a zkvalitnil. Přišli tam výborní fotbalisti, chvilku to trvalo, ale myslím, že už se to mužstvo sehrálo. Ten tým má svou ohromnou kvalitu," je si vědom síly soupeře teplický trenér Zdeněk Ščasný.

Toho může těšit, že má k dispozici kompletní kádr."Kromě dlouhodobých marodů by nám neměl nikdo chybět, po karetním trestu se nám navíc vrátí Litsingi," říká kouč Teplic a dodává "Ještě před žádným zápasem neřekl, že nás čeká lehký soupeř, takže použiji takovou tu stále opakovanou větu: Bude to těžký zápas s těžkým soupeřem."

Utkání se v Jablonci hraje od 17:00 na místním stadionu Střelnice, kde žlutomodří v dosavadní historii české ligové soutěže třikrát vyhráli a šestkrát remizovali z osmnácti pokusů.