Juniorka veze výhru z Ostravy

Teplická juniorka dnes dokázala zvítězit na půdě druhé Ostravy a připsala si velmi cenné tři body do tabulky.

Tepličtí byli od začátku zápasu lepším týmem a především Patr Výborný dělal Baníku velké problémy. Svou první šanci už ve třetí minutě trefil boční síť, ale v deváté se poprvé prosadil po centru Daniela Richtera z pravé strany. O další tři minuty později pálil znovu, tentokrát střelu zblokoval obránce na roh. Agilní Výborný přidal i druhý gól v 25. minutě, kdy unikal sám na brankáře a po kličce skóroval. Do poločasu mohl Výborný zkompletovat hattrick, jenže z dorážky pálil nad.

Po změně stran Ostrava zásluhou Szozkowskiho rychle snížila. Po hodině hry však žlutomodří znovu odskočili, Daniel procházka zakončil protiútok a bylo to 3:1. Domácím se podařilo zápas zdrmatizovat po rohu v 73. minutě, kdy se trefil Honiš, ale tepličtí již dokázali dovést utkání do vítězného konce.