Teplická juniorka Liberec, dvakrát se trefil Chukwuma

Teplická juniorka dnes na domácí půdě nastoupila proti Slovanu Liberec. Poprvé odehrála domácí utkání na přírodní trávě v Dubí - Pozorce. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Tu největší na straně Teplic měl Chukwudi Chukwuma, jehož střelu vyrazil Patrik Lukáč na roh. Na druhé straně trefil hned vzápětí Frimmel břevno. Do poločasu se tak šlo za bezbrankového stavu.

Góly začaly padat až po změně stran, nejprve připravil první branku utkání Kapolongo pro Chukwumu, pak ale vyrovnal hsotující Frimmel. Poslední slova a to hned dvě však patřila domácím. Chukwuma dostal balón na levou stranu do tahu a poslal žlutomodré znov udo vedení, to navíc ještě navýšil v nastavení hlavou Výborný. Juniorka tak zvítězila nad Libercem 3:1.

Teplice U21 - Liberec U21 3:1 (0:0)
60. a 74. Chukwuma, 90. Výborný - 65. Frimmel.
Sestava Teplic: Skalák - Kodeš, Heger, Procházka M. - Stibor (84. Uhlíř), Batelka, Batryn (80. Výborný), Procházka D. (77. Schettl) - Stratil - Chukwuma Ch. (89. Chukwuma N.), Kapolongo.