Milan Jirásek přichází na hostování s opcí

Teplický klub pro novou sezónu posílil na roční hostování s opcí talentovaný středopolař Milan Jirásek, který přichází z pražské Sparty. Jirásek se s Teplicemi připravoval od začátku letní přípravy, zasáhl i do několika přípravných zápasů a v těchto dnech byly vyřízeny všechny potřebné formality.

Jirásek působil v mládežnických týmech pražské Sparty, ale v šestnácti letech zamířil na tři roky do italského Interu Milán, kde měl možnost si zatrénovat s hráči jako Zlatan Ibrahimovič nebo Mario Balotelli.

Po návratu do Čech nastupoval za pražskou Spartu a posléze rok hostoval ve slovenské Senici, kde pravidelně nastupoval v základní sestavě. Nyní bude mít možnost v Teplicích rozšířit svou sbírku startů také v české nejvyšší soutěži.

Milan Jirásek také pravidelně reprezentuje českou republiku v mládežnických týmech. V současné době patří do širšího kádru české jednadvacítky.
Informace o hráči
Jméno: