Fanklub debatoval s hráči A týmu

Členové oficiálního fanklubu FK Teplice měli v sobotu před odpoledním tréninkem A mužstva možnost podebatovat s vybranými hráči. Sezení s příznivci se zúčastnil hlavní trenér Lukáš Přerost a spolu s ním kapitán Petr Lukáš, obránce Antonín Rosa a záložníci Štěpán Vachoušek a Tomáš Jursa.

Vzájemná debata trvala necelou hodinu a řeč přišla na všechno možné, od přestupu Tomáš Jursy do Teplic až po zkušenosti Štěpána Vachouška s Didierem Drogbou, se kterým si zahrál v Marseille. "Nedovedu si v současné chvíli představit, že bych v České republice hrál za nějaký jiný klub," zaznělo například z úst Antonína Rosy. Petr Lukáš zase prozradil, že by se po skončení kariéry chtěl věnovat trénování.

Videogalerie k článku: Fanklub debatoval s hráči A týmuFotogalerie k článku: Fanklub debatoval s hráči A týmu