Juniorka veze výhru ze Znojma

Teplická juniorka konečně získala na jaře tříbodový příděl na své konto. Povedlo se jí to v dnešním zápase na půdě Znojma, kde svěřenci Romana Marčoka zvítězili 1:0 brankou Filipa Schettla.

Znojmo se za celý zápas nedostalo do vyložené šance a o výhře žlutomodrých tak rozhodla situace z 54. minuty. Kukačka poslal z levé strany nadýchaný centr na volného Schettla a ten se hlavou nemýlil. "Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a nebezpečnější než domácí tým. Je skvle, že jsme dali vítězný gól, protože jsme chtěli, co nejdříve přerušit špatnou sérii. Jsem spokojený s tím, jak jsme se dnes prezentovali, protože kromě vstřeleného gólu jsme měli další tři nebo čtyři slibné příležitosti ke skórování," hodnotil zápas kouč Roman Marčok.

Znojmo U21 - Teplice U21 0:1 (0:0)
Branka:
54. Schettl.
Sestava Teplic: Lukáč – Hejda, Rode, Heger, Stibor - Urma - Strada, Batryn, Schettl (78. Hlaváček), Kukačka (87. Růžička) - Malec.