Tým odjel do Altenbergu, Berg končí, přichází Volek

Tým hned po dnešním zápase s Roudnicí nad Labem zamířil na kondiční soustředění do německého Altenbergu, kde se bude celý následující týden připravovat. S tým už do Německa nejede testovaný finský obránce Jan Berg. "Jeho testy dnešním zápasem končí a my nebudeme usilovat o jeho získání," vysvětlil sportovní manažer Pavel Verbíř.

S týmem neodcestují ani Patrik Lácha a David Jablonský, kteří půjdou hostovat do Ústí nad Labem. "Střed obrany nás netrápí, zde máme hodně alternativ, podobně jako střed zálohy, proto jsme se rozhodli, že bude lepší, když oba mladí hráči půjdou na Ústí, kde mají možnost pravidelně nastupovat," říká asistent trenéra Lukáš Přerost. Opačným směrem z Ústí do Teplic zamíří krajní záložník Zdeněk Volek, obounohý fotbalista, kterému nedělá problém hrát kdekoliv v záložní řadě. "Víme, že potřebujeme posílit kraje, proto jsme se rozhodli vyzkoušet tohoto fotbalistu," dodává Přerost. Do Altenbergu cestuje i Egon Vůch, kterého trápila viróza.

Příští přátelský zápas čeká žlutomodré až ve středu 18.ledna, kdy se střetnou v Děčíně s Libercem.