V síni slávy už jsou také Jaroš s Řízkem

Do síně slávy byli dnes uvedeni další dva významní hráči teplické historie Alois Jaroš a Marián Řízek. Alois Jaroš, kterého zastoupila dcera Miroslava a syn Jiří, strávil na Stínadlech od roku 1950 čtyři roky a v sezóně 1951/1952 se stal se šestnácti brankami nejlepším střelcem domácí ligové soutěže. Jednalo se o hrotového, koncového útočníka. Později byl trenérem ligového dorostu, kde vychoval spoustu kvalitních hráčů, kteří později hrávali ligu jak v Teplicích, tak v dalších ligových klubech.

Marián Řízek zase byl asi u největšího úspěchů teplického klubu, kterým bylo druhé místo v Gambrinus lize a předkolo Champions league.V Teplicích hrál od roku 1996 do roku 2000. Střední obránce s výborným čtením hry, velkým herním přehledem, předvídavostí a herní organizací hráčů, byl ve své době jedním z nejlepších stoperů v naší lize. Po ukončení fotbalové činnosti na vrcholové úrovni začal působit jako hráč v nižších soutěžích, kde postupně započal i trenérskou práci, které se věnuje dodnes. Momentálně působí na farmě FK Teplice v Roudnici nad Labem.