V neděli se hraje v Olomouci

V pauze mezi čtvrtfinálovými duely s pražskou Slavii se hraje v neděli další ligový zápas v Olomouci. "Zápasy jdou v rychlém sledu, máme tři dny na regeneraci. Pohár sice budeme nyní řadit o něco výš, ale pořád je to ligová soutěž a my nic nepodceníme. Pojedeme do Olomouce s cílem neprohrát a udělat dobrý výsledek," říká k zápasu Pavel Verbíř. K podcenění nedělního klání nedojde ani podle Michala Smejkala: "Já si myslím, že tohle nehrozí. Teď nás čeká Olomouc, takže se soustředíme na tenhle zápas."

Přesto však trenér Jiří Plíšek připustil, že některé hráče bude šetřit pro pohárovou odvetu: "Bude tu nějaká únava a je jasné, že zápas na Slavii je pro nás velice důležitý, takže zápas v Olomouci bude příležitost využít další hráče," naznačil kouč.

Olomouci se v lize v poslední době nedaří, ale ve středu v poháru porazila silný Jablonec 2:0. "Olomouc je pořád silný tým, i když měli slabší období, tak to postihne každé mužstvo a Olomouc má pořád svou kvalitu," dodává Jiří Plíšek.

Zápas se hraje v Olomouci v neděli od 17:00.

Videogalerie k článku: V neděli se hraje v Olomouci