Lácha, Krátký, Jindráček se podepisovali v Globusu

Dnes se v hypermarketu Globus v Trmicích uskutečnila podpisová akce FK Teplice, kterou klub pořádá každoročně společně se značkou Gambrinus. Autogramiáda se zúčastnili Patrik Lácha, Martin Jindráček a Marek Krátký. Tedy dravé mládí, které se víc a víc prosazuje do sestavy FK Teplice.

V celém tomto týdnu jste navíc mohli v hypermarketu Globus při zakoupení dvacet piv či dvou multipaků značky Gambrinus získat zdarma sportovní vak Gambrinus nebo rodinnou vstupenku na zápas Gambrinus ligy FK Teplice (po předložení účtenky na informacích). Navíc proběhlo v 17:30 slosování o tyto ceny: 1. místo - sud GA 10° - 50 l + celoroční permanentka, 2. místo - 2 x soudek GA 10° - 5 l + celoroční permanentka, 3. místo - 1x soudek GA 10° - 5 l + celoroční permanentka.