U trmického Globusu se zítra budou podepisovat tepličtí hráči

Zítra se v hypermarketu Globus v Trmicích uskuteční podpisová akce FK Teplice, kterou klub pořádá každoročně společně se značkou Gambrinus. Autogramiáda bude probíhat od 15:00 a zúčastní se jí Patrik Lácha, Martin Jindráček a Marek Krátký. Tedy dravé mládí, které se víc a víc prosazuje do sestavy FK Teplice.

V celém tomto týdnu navíc můžete v hypermarketu Globus při zakoupení dvacet piv či dvou multipaků značky Gambrinus získat zdarma tričko Gambrinus nebo rodinnou vstupenku na zápas Gambrinus ligy FK Teplice – FK Ml. Boleslav (po předložení účtenky na informacích). Navíc obdržíte kupon, který můžete vhodit vyplněný do slosovacího boxu umístěného na informacích u hlavního vchodu HM Globus v Ústí nad Labem, a tím hrát o tyto ceny: 1. místo - sud GA 10° - 50 l + celoroční permanentka, 2. místo - 2 x soudek GA 10° - 5 l + celoroční permanentka, 3. místo - 1x soudek GA 10° - 5 l + celoroční permanentka.