V sobotu nastoupíme v Příbrami

Teplický tým zajíždí v sobotu poprvé v této sezóně na půdu soupeře. Čeká je utkání na hřišti Příbrami. "Příbram je doma hrozně silná, mají velmi dobré mužstvo. Za poslední dobu složili opravdu silný tým," říká k zápasu trenér David Vavruška, který se na příbramském hřišti před několika lety dokonce ženil: "Je to pro mě trošku sváteční místo, na druhou stranu je lepší hrát fotbal na takovém svátečním místě než třeba v kostele, tam bychom toho moc neodehráli," směje se teplický trenér.

Žlutomodří na domácím stadionu v prvních dvou duelech upoutali atraktivním herním stylem, pokračovat v něm chtějí i na hřištích soupeřů. "Doufám, že budeme hrát stejný fotbal jako doma a že nám to přinese nějaké body. Bude to těžké utkání, ale já doufám, že ho zvládneme dobře," vzhlíží k utkání brankář Tomáš Grigar.

Zápas se hraje v sobotu od 17:00 a řídit ho bude trojice Jiří Houdek - Martin Wilczek, Jakub Hrabovský.