V pátek nastoupíme na hřišti Dukly Praha

Už v pátek čeká teplické hráče další kolo ligové soutěže. Tentokrát nastoupí na hřišti Dukly Praha a to od 18:00 na Julisce. "Nevadí mi, že hrajeme poslední dva zápasy na hřištích soupeřů, protože zatím hrajeme venku velmi dobře a rádi bychom v tom pokračovali. Bereme to tedy jako výzvu a chceme v zápasech uspět," říká trenér David Vavruška.

V utkání bude chybět pro čtyři žluté karty stoper David Jablonský a i nadále zranění Tomáš Grigar a Roman Potočný, kteří absolvovali operace vykloubených ramen. Naopak po zranění kolene se již v nedělním zápase s Jabloncem vrátil aspoň na lavičku Petr Kodeš.

Zápas na Dukle se hraje v pátek od 18:00 na stadionu na Julisce. Teplický fanklub na něj pořádá zájezd, více informací ZDE.