FK Teplice_x_SFC Opava - komentář k zápasu

Fotbalisté Teplic zdolali ve 22. kole nejvyšší soutěže na Stínadlech Opavu 1:0 a upevnili si druhé místo v tabulce. Svěřenci trenéra Marečka byli po většinu utkání lepším celkem a vyhráli zaslouženě. Hosté zahrozili pouze jednou, ve 3. minutě trefil Svátek z dálky tyč. Jedinou branku zápasu vstřelil Pavel Verbíř, který využil bleskově rozehraného autu Kaufmana a následné přesné přihrávky Rilkeho.

.

FK Teplice - SFC Opava 1:0 (1:0)
Branka: 11. Verbíř. Rozhodčí: Kovařík - Chytil, Petřík. ŽK: Ryška - Šalamoun, Krajčovič. ČK: 78. Krajčovič. Diváci: 3298.
Teplice: Poštulka - Kaufman, Rada, Klein, Ryška - Doležal - Szabo, Verbíř (90. Mareš) - Sunsing (55. Benát), Mašek, Rilke (87. Abanda). Opava: Bobok - Laciga, Krajčovič, Jašek, Dujka (89. Baránek) - Dohnálek (64. Kulig), Sviták, Šalamoun, Kiša - Svátek (74. Hořínek), Zeher.

Střely na branku: 4:1
Střely mimo: 7:2