FK Marila Příbram_x_FK Teplice - komentář k zápasu

Tepličtí fotbalisté využili zaváhání svých pronásledovatelů a ve 12. kole si po výhře 2:0 v Příbrami upevnili druhou příčku v tabulce a náskok na třetí Olomouc zvýšili už na čtyři body. Žlutomodří se i bez distancovaného stopera Rady prezentovali pevnou obranou a především důrazem v útoku. Poprvé to potvrdil ve 23. minutě Pavel Verbíř, který domácího gólmana překonal krásnou střelou z voleje. Marečkův výběr kontroloval hru, ale spaloval jednu šanci za druhou. Pojistku přidal až v 84. minutě Jiří Mašek, jenž druhým gólem podtrhl vítězství, na které Teplice v Příbrami čekaly čtyři roky.

FK Marila Příbram – FK Teplice 0:2 (0:1)

Branky: 23. Verbíř, 84. Mašek. ŽK: 58. Martinčík – 43. Divecký, 90. Klein. Rozhodčí: Královec - Tulinger, Pinkas. Diváků: 3129.

FK Teplice: Poštulka – Kaufman, Klein, Hunal, Krmaš – Doležal, Sabou, Benát, Verbíř (90. Koukal) – Mašek (90. Rilke), Divecký (63. Veleba).