S knírem v neděli na Jablonec zdarma

Teplický klub se v listopadu zapojil do celosvětové charitativní akce s názvem Movember, což je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadá na listopad a symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název charity vznikl jako hybridní složenina dvou anglických slov, knír (moustache) - vyjadřující typicky mužský znak - a listopad (November). Muži tak po celý měsíc listopad nechávají narůst knír a slouží tak jako chodící billboard v rámci této akce.

Zapojit se do akce Movember "v dresu" FK Teplice můžete na adrese http://moteam.co/fk-teplice. Hlavním ambasadory žlutomodrých v akci Movember jsou Admir Ljevaković a Martin Fillo. Zapojili také někteří členové vedení klubu. "Chceme dobrou věc podpořit, proto jsme se také rozhodli, že všichni, kdo budou Movember podporovat, budou mít na poslední podzimní domácí zápas s Jabloncem vstup zdarma," říká marketingový manažer Martin Kovařík. Všichni muži s knírem (pravým) a také ženy s namalovaným či nalepeným knírem tak budou moci na nedělní zápas přijít gratis.