Na Stínadla přijíždí Jablonec

Na Stínadlech se chystá poslední utkání podzimní části sezóny a žlutomodří v něm budou hostit Jablonec. Půjde o zápas sedmého a osmého celku tabulky, které dělí dva body, tepličtí by tak chtěli svého soupeře v neděli přeskočit.

Během reprezentační přestávky se tak na to žlutomodří dobře připravovali. "Myslím, že jsem hodně slušně potrénovali a do toho jsme tam měli ještě zápas v rámci Kopeme za fotbal. Věříme, že teď to všechno zúročíme v zápase proti Jablonci," plánuje David Jablonský.

V rámci nedělního zápasu se teplický klub opět zapojí do akce Movember. Každý, kdo se do této akce zapojil, totiž bude mít vstup zdarma. To znamená, že každý muž (pravým) či žena (namalovaným) knírem bude moci přijít na zápas zdarma.

Doražte tedy v neděli v 18:30 na Stínadla nejen podpořit FK Teplice, ale také podpořit dobrou věc v akci Movember. Utkání bude řídit trojice Pavel Královec - Jiří Moláček, Michal Urban.