Teplice - Hradec Králové 0:0 na pen. 7:6

V rámci turnaje v Benátkách nad Jizerou nastoupili tepličtí v semifinále proti Hradci Králové. Pro žlutomodré to byla současně první prověrka v rámci letní přípravy. Trenér Daniel Šmejkal zvolil pro oba poločasy rozdílné sestavy, aby rozdělil ve velkém vedru rovnoměrně zátěž.

První šanci utkání měl hradecký Malinský, který ve třinácté minutě trefil tyč. Na druhé straně se střelou zpoza vápna prezentoval Kukec. V prvním poločase byl lepším týmem Hradec Králové, ale ve druhé půli žlutomodří po vystřídání převzali iniciativu, v největší šanci ovšem Nivaldo na malém vápně netrefil míč. Další šanci měl Roman Potočný, ale svou slabší pravačkou minul branku. Čtyři minuty před koncem byl v akci opět Potočný, jenže tentokrát ho skvěle vychytal Lindr.

O postupujícím do finále, tak musely rozhodnout pokutové kopy, ty se natáhly až do deváté série, ve které rozhodl o výhře 7:6 na pokutové kopy Michal Jeřábek. Tepličtí si tak zahrají od 17:00 finále proti Mladé Boleslavi.

Turnaj v Benátkách nad Jizerou - semifinále:
Rozhodující penalta Jeřábek.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Grigar - Dressler, Ljevakovič, Lüftner, Urma - Soungole - Strada, Vachoušek, Kukec, Fillo - Vaněček.
2. poločas: Grigar - Vondrášek, Kodeš, Jeřábek, Krob - Gregáň, D. Richter, Hora, Nivaldo - Potočný, Červenka.