Matěj Radosta s ČR U16 proti Německu

Reprezentační šestnáctka ve čtvrtek 17.11. v areálu SCM Bavlna v Hradci Králové v základní sestavě s teplickým Matějem Radostou v prvním ze dvou přípravných zápasů s Německem remizovala 1:1.

Skóre zápasu v Hradci Králové otevřel v poslední minutě prvního poločasu sparťanský záložník Nicolas Penner, když si zpracoval míč na hranici trestného území, neukvapil se a přes bránícího hráče poslal technickou střelu k tyči do sítě. Hned po přestávce, v první minutě druhého poločasu, německý celek vyrovnal po rychlé akci a povedené křížné Grimmově střele z hranice šestnáctky na konečných 1:1.