Doležal, Verbíř, Popovič a Pešice vzpomínali na největší úspěchy Teplic

U příležitosti výročí FK Teplice probíhá nejen výstava mapující 70 let klubu a 115 let fotbalu v Teplicích, ale také besedy o historii klubu. Ty pod vedením Jiřího Duška probíhají každý týden a dnes od 17:00 se v zámecké jízdárně uskutečnila už třetí z nich.

Hosty dnes byli pamětníci nejslavnějších úspěchů FK Teplice na přelomu století - Pavel Verbíř, Michal Doležal, Josef Pešice a Dr. Ing. Štěpán Popovič, Csc.. Během vzpomínání došlo na počátek znovu-propojení teplické sklárny a fotbalového klubu, na druhé místo v ligové soutěži i na další důležité momenty z konce devadesátých let a začátku nového tisíciletí.

Do konce výstavy, která skončí 31. května, proběhne ještě jedna výstava. Konkrétně v úterý 26. května od 17:00 za účasti Admira Ljevakoviče, Štěpána Vachouška a Petra Rady.