Teplice jedou na hřište Loko Leipzig

Teplický tým čeká v sobotu další přátelský zápas v tomto týdnu, tentokrát na hřišti německého 1. FC Lokomotive Leipzig ze čtvrté nejvyšší soutěže.

Utkání se hraje od 15:00 na Bruno Plache Stadion, který je pro 6800 diváků a kde hraje Lokomotive své domácí zápasy. Předprodej vstupenek na utkání probíhá na internetu ZDE.

Plná cena vstupenek na tribunu je 10€, snížená cena 8€ a vstupné pro děti na tribunu 6€, na další místa na stadionu je pak plné vstupné 8€, snížené vstupné 6€ a dětské vstupné 4€. Při nákupu přes internet platí tyto ceny, při nákupu na pokladně stadionu v den utkání je nutno připočítat příplatek 1€.

Adresa stadionu je následující:
Bruno-Plache-Stadion
Connewitzer Straße 21
04289 Leipzig

Utkání budeme opět vysílat v přímém přenosu na našem YouTube kanále, přímý odkaz pro sledování přenosu bude umístěn cca 30 minut před utkáním na sociální sítě.