Obrázek článku

Na Stínadlech se bude i v nové sezóně soutěžit o automobily!

Skutečně, velkou možnost vyhrát automobil značky Ford od společnosti AUTO IN budou mít fanoušci FK Teplice v nadcházející sezóně na domácích utkáních žlutomodrého celku.

Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+, pokud návštěvnost překročí 12000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 10000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Možnost vyhrát tyto zajímavé ceny dostanou všichni fanoušci, jejichž čárové kódy budou v turniketovém systému přítomny na stadionu, tudíž všichni fanoušci bez ohledu na to, jestli vlastní permanentní vstupenku nebo jednorázový lístek pro dané utkání.

Žlutý Ford Ka+, o který se soutěží, fanoušci mohou v teplické Olympii, kde je vystavené. Při každém domácím utkání bude vystaven přímo u hrací plochy. Jeden šťastlivec tento automobil vyhrál už v minulém ročníku.

Doražte tedy v nové sezóně na utkání FK Teplice, vezměte sebou své přátele a známé a třeba právě vy odjedete ve zbrusu novém voze značky Ford! První možnost máte už v neděli v 15:00 na Stínadla na utkání FK Teplice - FK Duka Praha v rámci 2. kola FORTUNA:LIGY.

Stínadla TV