Jakub Hora je nominovaný v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje

Prestižní nominace na Osobnost roku Ústeckého kraje v kategorii sport se v těchto dnech dočkal jeden z tahounů teplického týmu Jakub Hora, který se v loňském roce vrátil po vážném zranění kolene do zápasového kolotoče a opět patří k ústředním postavám mužstva.

Pro Jakuba Horu je možné hlasovat ZDE až do čtvrtka 7. února, slavnostní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 14. února v Zahradním domě v Teplicích. "Nominace si moc vážím, není to ocenění jen pro mě, ale pro celý tým. Samozřejmě budu moc rád, pokud mi fanoušci pošlou svůj hlas," říká s úsměvem brzy osmadvacetiletý ofenzivní univerzál.

V nominaci na Osobnost roku Ústeckého kraje ale v kategorii podnikání a management je také člen představenstva FK Teplice a manažer lidských zdrojů společnosti AGC Flat Glass Czech PaedDr. Libor Sehnal, pro něj je možné hlasovat ZDE.

Všechny nominované najdete ZDE.