V úterý je tu první zápas pohárového semifinále

Už v úterý nastoupí tepličtí hráči k dalšímu utkání, tentokrát k prvnímu pohárovému zápasu v Liberci. Ten se hraje na stadionu U Nisy od 19:10 a přímý přenos odvysílá ČT Sport. "V lize nám budou příště chybět kvůli kartám Jablonský a Krob, ale v poháru nastoupit můžou, což je pro nás jistě dobře. Hrajeme už v úterý a budeme chtít uspět," říká o prvním zápase semifinále teplický kouč Petr Rada.

Teplický tým už se v Liberci na jaře jednou představil a odvezl si odtud výhru v poměru 2:0, která by jistě potěšila příznivce žlutomodrých i v pohárovém duelu. Do sestavy už se bude moci vrátit také Roman Potočný, který chyběl na hřišti Bohemians kvůli karetnímu trestu. Petr Rada tak bude mít k dispozici kompletní kádr. Odveta semifinále je na programu 13. května.