V sobotu se hraje na hřišti Bohemians 1905

Teplický tým čeká v sobotu další ligový zápas, odstartuje tak další anglický týden vyplněný dvěma ligovými zápasy a prvním pohárovým semifinále s Libercem. V sobotu nastoupí žlutomodří na půdě Bohemians Praha 1905. Ve vršovickém Ďolíčku se hraje od 17:00.

Nejen ligový duel však bude na programu během sobotního podvečeru, poločasovou přestávku totiž vyplní vůbec poprvé v historii Souboj maskotů, ve kterém vyzve domácí klokan hostující gepardici Jane v penaltovém rozstřelu, který tým, respektive který maskot, bude úspěšnější? To se dozvíte už v sobotu!

Fanklub pořádá zájezd na toto utkání, přihlášky můžete zasílat jako vždy na mail: marik@fanklubfkt.cz Cena zájezdu 200 Kč. Členové fanklubu mají v ceně započten i vstup. Sraz je 25. 4. 2015 na Stínadlech ve 14:30.