V Teplicích byla nejvyšší návštěva kola

Nejvyšší návštěva 24. kola SYNOT ligy zavítala na teplická Stínadla! Pondělnímu zápasu mezi Teplicemi a Viktorií Plzeň přihlíželo 8671 diváků a to i přes nepříznivý pondělní termín a také navzdory televiznímu přenosu.

Na výborné atmosféře na teplickém stadionu se podíleli také žáci základních škol z Teplic a okolí, kterých na utkání dorazilo ke čtyřem stovkám. "Jsme rádi, že je i mezi nejmladší generací o utkání zájem a rozhodně chceme v tomto trendu pokračovat, proto se mohou školy těšit i na další naše zápasy. Organizované skupiny mládeže rádi uvítáme na ligovém zápase s Jabloncem a poté i na odvetě pohárového semifinále s Libercem, kde bude podpora opravdu potřeba," zve školní skupiny na Stínadla manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.