Teplický tým jede na Slovácko

Už dnes v poledne vyráží teplický tým k dalšímu ligovému zápasu. Žlutomodří totiž nastoupí v úterý od 18:00 na hřišti Slovácka. Na dlouhou cestu tak vyráží již dnes. Zítra po utkání navíc tým zůstane na Moravě, ve středu zde bude trénovat a pak se vrátí domů.

Zápas v Uherském Hradišti se hraje v netradičním úterním termínu kvůli rekonstrukci trávníku, kterou musí Slovácko zvládnou během jarní části před blížícím se evropským šampionátem jednadvacítek.

Teplickému týmu se nepovedlo sobotní utkání s Brnem a prohráli 0:1, stejně si vedlo i Slovácko na půdě Příbrami. "Musíme zápas rychle hodit za hlavu, ztratili jsme body doma, tak je teď musíme přivézt z venku," burcuje záložník Jakub Hora.

Utkání Slovácko - Teplice se hraje v úterý 17. března od 18:00. Rozhodovat ho bude trojice Paták - Mokrusch, Vaňkát.