Obrázek článku

Aktuální situace - Ondrášovka Cup 2020

Vážené hráčky, hráči i zástupci klubů,

na základě našeho předešlého tiskového prohlášení Vám chceme upřesnit postup jakým se budeme ubírat v případě povolení vládou České republiky organizování sportovních aktivit dětí a mládeže, tedy v našem případě finálové turnaje Ondrášovka Cupu 2020 v což všichni pevně věříme.

• ONDRÁŠOVKA a.s. si velice dobře uvědomuje, že na prvním místě je zdraví všech účastníků a to převyšuje rovněž nad sportovním kláním branek i bodů.

• Vláda České republiky postupně začala uvolňovat bezpečnostní opatření směrem k celé společnosti tedy i k nám sportovců a pořadatelům těchto sportovních klání, nicméně odehrání turnajů v původních termínech počínaje prvním květnovým víkendem je z dnešního pohledu nereálné.

• Usilujeme o sehrání finálových turnajů v náhradních termínech. Nikdo si sice zatím netroufá říci přesný časový rámec uvolnění bezpečnostních opatření umožňujících sehrání turnajů, ale náš tým pracuje na sestavení variant, aby odehrání finálových turnajů bylo možné s prioritou na bezpečnost a hygienu všech účastníků.

• Předpokládáme odehrání turnajů v průběhu letních prázdnin. Konkrétně od uvolnění možností tréninkové činnosti ve Vašich klubech Vládou budou mít mužstva před sehráním finálových turnajů

     - kategorie U12, U13 minimálně 4 týdny na přípravu,
     -
kategorie U10, U11 minimálně 5 týdnů na přípravu,
     -
kategorie U8, U9 minimálně 6 týdnů na přípravu k finálovému klání.

• Místa konání finálových turnajů zůstávají nezměněna.

Ohledně dalšího Vás budeme informovat s ohledem na vývoj uvolňování bezpečnostních opatření.

Hodně zdraví do dalších dnů a nezapomeňte ani doma pečovat o svoji kondici.

#SpoluToZvladneme

Stínadla TV