Na testy přichází francouzský stoper Ruben Droehnle

Mladý francouzský stoper Ruben Droehnle přichází na testy do FK Teplice. Následující týden bude s týmem trénovat a poté se rozhodne o dalším postupu. "Víme, že na postu stopera nás dlouhodobě tlačí bota, ale bohužel v Čechách je momentálně o stopery nouze, proto jsme se rozhlédli do zahraničí," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, který sám ve Francii působil a francouzsky hovoří.

Droehnle je dvadvacetiletý odchovanec Lille, kde byl momentálně kapitánem B mužstva, ale trénoval i s A mužstvem, za které v létě odehrál přátelského zápasu proti Bruggám. Předtím působil na hostování v US Orléans. Má také několik startů za mládežnické výběry Francie. V kategorii U16 nastoupil k sedmi zápasům, v kategorii U19 k dalším dvěma. Kromě stopera může nastoupit také na postu levého obránce.