Obrázek článku

​Nadační fond FK Teplice nakoupil dárky pro Klokánek a dětské domovy na Teplicku

Tradičně v předvánočním období vyjížděli hráči A týmu FK Teplice navštívit děti z dětských domovů na Teplicku a také teplický Klokánek. Bohužel nynější koronavirová doba nedovolila podobný formát jako v minulých letech, ale i přesto Nadační fond FK Teplice nakoupil vánoční dárky pro tato zařízení a předal je jejich vedení. "I když je momentální doba složitá, tak jsme chtěli udělat dětem o něco hezčí Vánoce. Mrzelo nás, že se tentokrát za nimi nemohli vydat samotní hráči, ale věříme, že i to bude brzy zase možné," přál si Martin Kovařík, předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice.

Mezi dárky, které byly zakoupeny z prostředků na transparentním účtu nadačního fondu klubu, figurovaly zejména sportovní potřeby. Ať již šlo o míče na fotbal, basketbal, badmintonové rakety, pálky na stolní tenis či další hry, které pomohou dětem z dětských domovů v Krupce, Duchcově či Tuchlově, zpříjemnit jejich volný čas. Dětem z Klokánku zase udělaly radost dětské koloběžky. "O dárcích jsme komunikovali s vedením jednotlivých dětských domovů, abychom jim splnili přání a udělali dětem co největší radost, tak snad se nám to podařilo," říká CSR manažer FK Teplice Vilém Kunz. Kromě nakoupených sportovních potřeb dostaly dětské domovy také sady dresů FK Teplice a různé reklamní předměty, například karty na prší, kvarteta nebo pexesa.

FK Teplice děkuje všem, kteří v letošním roce přispěli do Nadačního fondu FK Teplice, jehož prostřednictvím jsou podporovány různorodé charitativní projekty zejména v našem regionu.

Stínadla TV