Autogramiáda při hokejovém utkání měla velký úspěch

Tepličtí fotbalisté měli dnes během hokejového zápasu Litvínov - Slavia Praha autogramiáda přímo na litvínovském zimním stadionu. O sedmičku ve složení Tomáš Vondrášek, Jakub Hora, Benjamin Balázs, Lukáš Stratil, Štěpán Vachoušek, Admir Ljevakovič a Pavel Verbíř byl obrovský zájem. Autogramiáda nejen, že probíhala po celou první přestávku, ale zasáhla i do druhé třetiny. Fanouškům na hokeji navíc zástupci FK Teplice rozdávali lístky na sobotní zápas proti Baníku Ostrava.

Přítomnost teplických fotbalistů "Cheze" přinesla štěstí, domácí hokejisté si bez problémů poradili s hostující Slávií v poměru 4:1. Štěpán Vachoušek s Pavlem Vebířem pak po utkání vyhlásili nejlepší hráče utkání, kterými byli Michal Poletín ze Slavie a nestárnoucí domácí matador Martin Ručínský.