V sobotu se hraje dvojzápas s Bohemians Praha 1905

V sobotu čeká na teplický tým další přípravné utkání, tentokrát hned dvojité, protože se v Roudnici nad Labem utkají dvakrát s Bohemians Praha 1905. "Chceme od začátku přípravy zvyšovat tempo, proto v prvním zápase hráči hráli 45 minut, ve středu 60 minut a na zápas s Bohemkou plánujeme, aby každý odehrál 80 minut," říká trenér Radim Kučera.

V týmu zatím zůstávají také testovaní mladíci, kteří dostanou příležitost právě ještě v sobotním dvojzápase. "Zatím skončil jediný Vokáč, zbytku testovaných chceme dát prostor ještě v sobotním zápase a pak se rozhodneme, koho bychom si v týmu chtěli ponechat. Ti vybraní by pak s námi jeli již na soustředění do Písku," sděluje teplický kouč směrem k nedělnímu odjezdu na tréninkový kemp.

Dvojzápas s Bohemkou se bude hrát od 10:30 a od 13:00 v areálu Pod Lipou v Roudnici.