Obrázek článku

SK Slavia Praha U16 vs. FK Teplice U16 - 1:1

 P Ř Í P R A V N É   U T K Á N Í

Sobota 19.06.2021 - Začátek 10:00 - Hřiště Xaverov

1:1 (1:1) 

Branky Teplic:  

 8. Bouša. 

Sestava Teplic: 

Rojko - Port, Balada ( 30. Nácovský ), Slivka ( 70. Tran ), Borosch ( 40. Kincl ), Bouša, Balázs, Podaný ( 65. Sedlák ), Podivínský ( 55. Holák ), Polívka, Souček.

Stadion: Xaverov / přírodní tráva. 

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Michala Kalvacha:

"Utkání s pražskou Slávií je pro všechny svátek, protože patří nejen v mládeži v republice k nejlepším týmům a nehrajeme s nimi tak často. Jsem strašně rád, že jsme měli tu možnost se konfrontovat s tak kvalitním týmem, plným reprezentantů a dokázat si na co máme. Slavia nastoupila jako my s ročníkem 2005 a po jednom hráči na obou stranách ročníku 2006. Utkání bylo hrané za velkého vedra, ale ve vysokém tempu po celé utkání s velkou kvalitou. Musím kluky pochválit, plnili do puntíku naši nastavenou taktiku pro tohle utkání, bojovali jeden za druhého a hlavně hráli nebojácně s respektem k soupeři, ale velmi sebevědomě. Dokázali jsme si, že když budeme pracovat, jak pracujeme a budeme se i nadále chtít zlepšovat, máme velkou šanci se posouvat, jak týmově, tak i individuálně.

Vzhledem k tomu, že pokračuji s klukama i od příští sezóny, to je velká motivace do přípravy, která nás čeká za 3 týdny."

Stínadla TV