Obrázek článku

V pátek přijíždí na Stínadla Slavia

Hned první domácí utkání v rámci FORTUNA:LIGY 2021/22 znamená pro teplický tým jeden z největších duelů, které se na Stínadlech během sezóny hrají. Přijede totiž pražská Slavia, obhájce titulu a pravidelný účastník evropských pohárů. Oba týmy do ligové soutěže vstoupily zápasy s výsledkem 1:0, Teplice ovšem prohrály v Českých Budějovicích 0:1, zatímco Slavia dokázala stejným výsledkem zvítězit ve Zlíně.

Vzhledem k tomu, že se oproti závěru minulé sezóny uvolnily také pravidla pro účast diváků na stadionech, tak se bude moci zápasu zúčastnit až 8000 diváků. Hostující sektory jsou v tuto chvíli vyprodány a velmi rychle mizí také domácí vstupenky. Na východní tribuně už zbývá k prodeji jen posledních několik desítek vstupenek, poté se už budou prodávat pouze vstupenky do sektorů na jižní tribuně (za brankou).

O své místo se nemusí obávat majitelé permanentních vstupenek, protože ti se na fotbal bez problémů dostanou. Celá hlavní tribuna je vyhrazena právě pro ně (plus pro partnerské vstupenky), dále jsou pro ně vyhrazeny sektor 34 (východní tribuna) a vrchní část sektoru 20 (jižní tribuna).

Předprodej vstupenek probíhá stále na internetu ZDE, přímo na pokladně stadionu (směrem od Kauflandu) bude možné vstupenky kupovat v pátek od 15:00. Samotný stadion se pro fanoušky otevře v 17:30. Po samotném zápase navíc. Po samotném zápase navíc společnost RM Solutions, která se stará o catering na zápasech FK Teplice, připravuje pro fanoušky na hlavní tribuně další program. Pro návštěvníky bude připravena živá hudba, kterou obstará skupina Mane. Navíc budou připraveny pivní sety na sezení a program bude pokračovat až do 23:00. Účastnit této akce se může každý, kdo má vstupenku na utkání.


Pro přístup na zápas je potřeba následující (platí pro všechny osoby na stadionu nad 6 let):
Prokázání bezinfekčnosti dle aktuálních vládních nařízení. Tedy mít jeden z těchto dokumentů:

- výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
- výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
- potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, respektive od první v případě jednodávkové vakcíny)
- potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Jak prokážu bezinfekčnost?
a) Vytištěným dokumentem, který obsahuje Vaše jméno
b) Aplikací Tečka

Respirátory
Na stadion budete vpuštěni pouze s ochranou úst a nosu (FFP2, nebo KN95 bez výdechového ventilu).

Rozestupy
Na tribunách je nutné dodržovat předepsané rozestupy.
Majitelé jednorázových vstupenek by měli dodržovat místa na vstupence.
Majitelé permanentek pak sedět s rozestupy ve svých sektorech.

Stínadla TV