Obrázek článku

Do Teplic přijíždí Jablonec

Teplický tým čeká v neděli čtvrté ligové kolo v letošním ročníku. Na Stínadla tentokrát přijede tým Jablonce, který ještě ve čtvrtek hrál v předkole Evropské ligy na hřišti Celticu Glasgow, kde prohrál 0:3 a celkově v rámci dvojzápasu 2:7.

Jablonec v lize naposledy remizoval 2:2 doma s Bohemians Praha 1905, celkově má na svém kontě čtyři body a je na sedmé příčce v tabulce. Po utkání v Teplicích hned ve čtvrtek odehrají další utkání v předkole Konfederační ligy proti Žilině. Žlutomodří po poslední porážce ve Zlíně klesli na poslední příčku v tabulce a ztrácí bod na předposlední Liberec.

K nedělnímu zápasu ještě nebude s největší pravděpodobností připraven nastoupit Jan Fortelný, který se v týdnu vrátil do Teplic na hostování. "Na neděli to bohužel nejspíš ještě po zranění nepůjde, ale na další zápasy už bych měl být připravený aspoň naskočit z lavičky," říká mladý záložník.

Utkání s Jabloncem se hraje v neděli od 16:00, hlavním rozhodčím duelu bude Pavel Julínek, asistenty Petr Caletka a Marek Podaný, čtvrtým rozhodčím pak Radek Dubravský. U VARu bude Jan Machálek s Tomášem Kocourkem a delegáty střetnutí jsou Martin Hrinko a Michal Beneš.

Předprodej vstupenek probíhá na internetu ZDE, přímo na pokladně stadionu pak před samotným zápasem. V prodeji jsou vstupenky na jižní a východní tribunu a do sektoru hostů, hlavní tribuna je vyhrazena pro majitele permanentních vstupenek a pro partnery klubu.

Pro přístup na zápas je potřeba následující (platí pro všechny osoby na stadionu nad 6 let):
Prokázání bezinfekčnosti dle aktuálních vládních nařízení. Tedy mít jeden z těchto dokumentů:

- výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
- výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
- potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, respektive od první v případě jednodávkové vakcíny)
- potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Jak prokážu bezinfekčnost?
a) Vytištěným dokumentem, který obsahuje Vaše jméno
b) Aplikací Tečka

Respirátory
Na stadion budete vpuštěni pouze s ochranou úst a nosu (FFP2, nebo KN95 bez výdechového ventilu).

Stínadla TV