Obrázek článku

Ve středu se hraje pohárový duel v Benešově

Ve středu nastoupí teplický tým na hřišti Benešova ve druhém kole MOL Cupu, utkání se bude hrát od 17:00. "Chceme jednoznačně postoupit, nic jiného si nepřipouštíme. Musíme to v týdnu zvládnout, abychom se pak mohli soustředit na další ligový zápas," říká záložník David Černý.

V Benešově může dojít na bratský souboj rodiny Krunertů, za Teplice totiž nastupuje Štěpán Krunert a jeho mladší bratr je hráčem Benešova. "Zatím jsme proti sobě nikdy nehráli, tak si moc přejeme, abychom se na hřišti potkali," sděluje Štěpán Krunert.

V sezóně 2017/18 v týmu Benešova hostoval nynější obránce či záložník Teplic Denis Laňka, odehrál zde 16 utkání a vstřelil 7 branek. Jeden zápas za Benešov v sezóně 2014/15 odehrál také útočník Jakub Mareš, Benešov v té době byl totiž farmou pražské Dukly, kde působil.

Po vyloučení v Mladé Boleslavi nebude k dispozici pro pohárový duel Martin Chlumecký, odstojí si tak však trest a bude moci hrát v dalším ligovém kole. "To vyloučení v zápase v Boleslavi mě mrzí, ale na druhou stranu je pozitivní, že si to bude moci odstát už v pohárovém zápase a bude připravený na ligový duel," dodává trenér Radim Kučera.

Utkání bude řídit rozhodčí Marek Radina s asistenty Jiřím Pečenkou a Jakubem Matyšem. Delegátem FAČR je Dušan Pospíšil.

Stínadla TV